неділю, 13 жовтня 2013 р.

Модуль 7. Критичне мислення при оцінюванні ресурсів інтернету. Захист портфоліо бізнес-плану.

Під час виконання цього модулю прийшла до висновку, що учнів корисно навчати критичному оцінюванню інтернет-ресурсів, оскільки це впливає на якість підготовки до уроку, коректність висловлювань та на загальну культуру.

Наш навчальний заклад має економічний профіль, що обов'язково пов'язаний з вивченням підприємництва. Планую поки проводити навчання в межах роботи нашого клубу підприємництва "Фішери". Вже почали виконувати вправи.

Мені стало цікавіше, оскільки з'явились нові сучасні та цікаві матеріали, якы можна використати на уроках та на заняттях клубу підприємництва.


1 коментар:

  1. Добры дзень, усе, я Адрык Вадзім, які жыве ў горадзе Курган, хачу падзяліцца з вамі ўсім пра тое, як містэр Бенджамін дапаможа мне атрымаць крэдыт у 15 000 000,00 рублёў, каб пачаць сваю дастаўку харчовых напояў пасля таго, як я працую некалькі гатэляў тут, у Кургане, проста зарабляць на жыццё, але пры гэтым у мяне ўсё яшчэ ўзнікаюць цяжкасці з аплатай арэнднай платы, але я дзякую Богу, што цяпер я працую самастойна з 5 працаўнікамі, якія працуюць на маёй апецы. Проста, калі вы шукаеце фінансавую свабоду, я параю вам звярнуцца да містэра Бенджаміна з гэтым электронным лістом ніжэй і нумарам прыкладання. Lfdsloans@outlook.com + 1-989-394-3740

    ВідповістиВидалити